От 1 Май 2015 г. се въвежда ЕЛО за шахматисти в системата на ССБ

Първият турнир за отчитане бе 6-а Балканиада провела се от 16 до 19 Април в гр. София. Класирането към момента у нас по този показател изглежда така:

 

ID Звание Фамилия, Име Бащино Рождена дата Клуб Ело от 1 Март 2015 Ело от 1 Май 2015 Изиграни партии
15   Атанасов Венко Генов 1959/04/21 СКС „УСПЕХ” Варна 1915 1918,5 7
39   Байрие Сали Емин 1995/05/10 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София   1053 7
4   Велев Иван Филипов 1949/03/09 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана 2130 2120 7
11   Величков Илия Кръстев 1945/08/22 СКХЗУ-ПЛЕВЕН 2033 2028,5 7
43   Витова Кънка Георгиева 1952/10/04 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил   1399 7
3   Георгиев Венцислав Георгиев 1957/05/07 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана 2093 2040,7 7
2   Георгиев Йордан Кирилов 1955/05/04 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 1883 1886,2 7
17   Георгиев Митко Демирев 1952/01/16 СКС „УСПЕХ” Варна 1825 1807,1 7
26   Данова Аглика Симеонова 1985/11/20 СКИ "Витоша" София   1310 6
9   Даскалов Динко Георгиев 1970/05/24 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил   1297 6
24   Джебир Джебир 1977/03/11 СКИ "Успех" София   1161 6
31   Диков Радко Иванов 1955/11/08 РСО София   1037 7
34   Дилков Антон Иванов 1953/01/24 СКХЗУ-ПЛЕВЕН   1124 7
18   Дилкова Илинка Георгиева 1970/01/29 СКИ "Витоша" София 1562 1513 7
23   Димитров Николай Георгиев 1972/04/30 РСО София   1394 7
45   Динков Алекси Чанков 2001/01/25 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София   1225 7
37   Илиев Валери Първанов 1953/06/15 СКИ "Успех" София   1547 6
32   Илиев Михаил Иванов 1978/01/03 СКИ "Витоша" София   1323 7
20   Караджов Данаил Сребринов 1957/10/01 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив   1330 7
21   Кисьов Петър Станев 1955/10/21 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив   1343 7
22   Кочев Благой 1958/04/14 РСО София   1299 7
8   Кючуков Милко Денчев 1956/07/09 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 1935 1928,1 7
27   Лазаров Борислав Георгиев 1961/04/06 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил   1478 7
16   Мехмедов Фикри Халилов 1954/03/08 СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1832 1850,7 7
6   Митин Иван Йорданов 1949/08/21 СКИ "Кракра" Перник 1945 1907,3 5
7 IM Низам Расим Ахмед 1971/06/10 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 2211 2202 7
25   Осман Шенол 1969/03/31 СКИ "Успех" София   1149 7
13   Петров Янко Атанасов 1965/03/28 СКИ "Успех" София 1930 1907,1 7
5   Пътев Петко Асенов 1957/03/31 СКИ "Кракра" Перник 2066 2071 7
40   Радев Христо Славев 1996/06/04 СМСК „Атлет“ към СОУ за ДНЗ „Проф. д-р Иван Шишманов” - Варна   1247 7
10   Саид Феим Якуб 1969/07/08 СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1816 1830,3 7
29   Седефчев Росен Кирилов 1969/11/12 СКИ "Кракра" Перник   1041 7
46   Стефанова Стела Стефчова 1989/02/03 СКИ "Витоша" София   1545 3
12   Стойков Стоян Ганев 1955/08/01 СКС „УСПЕХ” Варна 1975 1948 7
1   Тодоров Александър Йорданов 1963/01/09 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 2099 2121,9 7
42   Тодоров Васил Добрев 1959/04/18 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград   1116 7
19   Траянов Любомир Крумов 1974/01/30 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград   1479 7
14   Хинев Димитър Иванов 1949/09/30 СКС „УСПЕХ” Варна 1916 1926 7
30   Христов Володя Атанасов 1961/06/29 СКХЗУ-ПЛЕВЕН   1112 6
28   Цветков Рангел Велков 1939/03/05 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана   1118 7
36   Чончоров Николай Иванов 1994/09/12 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София   1320 5