Ело от 1 Юни 2015 в системата на Федерация "Спорт за хора със зрителни увреждания"

ID Звание Фамилия, Име Бащино Рождена дата Клуб Ело от 1 Юни 2015 Изиграни партии
15   Атанасов Венко Генов 1959/04/21 СКС „УСПЕХ” Варна 1911 5
39   Байрие Сали Емин 1995/05/10 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София 1053  
38   Бояджиев Теодор Асенов 1964/12/10 СКИ ”Туида" Сливен 1333 5
35   Василев Любомир Иванов 1978/08/04 СКИ "Витоша" София 1343 5
4   Велев Иван Филипов 1949/03/09 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана 2120  
11   Величков Илия Кръстев 1945/08/22 СКХЗУ-ПЛЕВЕН 2029  
44   Велчев Мариян 1978/01/31 СКИ ”Туида" Сливен 1122 5
43   Витова Кънка Георгиева 1952/10/04 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил 1374 5
3   Георгиев Венцислав Георгиев 1957/05/07 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана 2041  
2   Георгиев Йордан Кирилов 1955/05/04 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 1891 5
17   Георгиев Митко Демирев 1952/01/16 СКС „УСПЕХ” Варна 1786 5
26   Данова Аглика Симеонова 1985/11/20 СКИ "Витоша" София 1310  
9   Даскалов Динко Георгиев 1970/05/24 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил 1346 5
48   Дедиков Славчо   СКИ "Успех" София 1212 5
24   Джебир Джебир 1977/03/11 СКИ "Успех" София 1161  
31   Диков Радко Иванов 1955/11/08 СКИ "Пираните" София 1037  
34   Дилков Антон Иванов 1953/01/24 СКХЗУ-ПЛЕВЕН 1124  
18   Дилкова Илинка Георгиева 1970/01/29 СКИ "Витоша" София 1532 5
23   Димитров Николай Георгиев 1972/04/30 СКИ "Пираните" София 1394  
45   Динков Алекси Чанков 2001/01/25 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София 1225  
41   Добрев Добрин Добрев 1975/01/06 СКИ ”Туида" Сливен 1621 5
37   Илиев Валери Първанов 1953/06/15 СКИ "Успех" София 1476 5
32   Илиев Михаил Иванов 1978/01/03 СКИ "Витоша" София 1323 5
20   Караджов Данаил Сребринов 1957/10/01 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 1330  
21   Кисьов Петър Станев 1955/10/21 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 1343  
33   Костов Александър Асенов 1947/04/24 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил 1511 5
22   Кочев Благой 1958/04/14 СКИ "Пираните" София 1299  
8   Кючуков Милко Денчев 1956/07/09 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 1928  
27   Лазаров Борислав Георгиев 1961/04/06 СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил 1466 5
16   Мехмедов Фикри Халилов 1954/03/08 СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1851  
6   Митин Иван Йорданов 1949/08/21 СКИ "Кракра" Перник 1907  
7 IM Низам Расим Ахмед 1971/06/10 СКЛУ „Изгрев“ Пловдив 2202  
25   Осман Шенол 1969/03/31 СКИ "Успех" София 1149  
13   Петров Янко Атанасов 1965/03/28 СКИ "Успех" София 1887 5
5   Пътев Петко Асенов 1957/03/31 СКИ "Кракра" Перник 2071  
40   Радев Христо Славев 1996/06/04 СМСК „Атлет“ към СОУ за ДНЗ „Проф. д-р Иван Шишманов” - Варна 1247  
10   Саид Феим Якуб 1969/07/08 СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1830  
29   Седефчев Росен Кирилов 1969/11/12 СКИ "Кракра" Перник 1041  
46   Стефанова Стела Стефчова 1989/02/03 СКИ "Витоша" София 1498 5
12   Стойков Стоян Ганев 1955/08/01 СКС „УСПЕХ” Варна 1967 5
47   Тенев Теньо Жечев 1960/05/13 СКИ ”Туида" Сливен 1338 5
1   Тодоров Александър Йорданов 1963/01/09 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 2110 5
42   Тодоров Васил Добрев 1959/04/18 „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 1116 5
19   Траянов Любомир Крумов 13.10.1974 г. „ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград 1479  
14   Хинев Димитър Иванов 1949/09/30 СКС „УСПЕХ” Варна 1945 5
30   Христов Володя Атанасов 1961/06/29 СКХЗУ-ПЛЕВЕН 1112  
28   Цветков Рангел Велков 1939/03/05 СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана 1118  
36   Чончоров Николай Иванов 1994/09/12 УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София 1320