ЕЛО от 1-ви Септември 2016 г. в системата на ФСХЗУ

ОТЧЕТЕНИ ТУРНИРИ в ПЕРИОДА 1-ви Декември 2015 г. - 1-ви Септември 2016 г.

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ШАХМАТ ЗА НЕЗРЯЩИ 2016 - "А" Група

30 VI - 2 VII 2016

Дряново

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ШАХМАТ ЗА НЕЗРЯЩИ 2016 - "Б" Група

30 VI - 2 VII 2016

Дряново

НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО ШАХ ЗА ХОРА СЪС ЗРИТЕЛНИ УВРЕЖДАНИЯ

18 - 19 VIII 2016

Благоевград

 

АЛАДЖОВ Георги Борисов

1965/04/28

СКХУ „Раховец 2011” Горна Оряховица

1180

 

Александров Гочо Желев

1944-07-04

СК „Вая” Бургас

1454

 

АНАКИЕВ Венцислав Кирилов

1977/10/15

СКХЗУ "Пауталия спорт 2005" Кюстендил

1321

 

АТАНАСОВ Кръстьо Атанасов

1960/03/08

СКИ"Ямбол 99" Ямбол

987

 

АХМЕДОВ Фахредин Хасанов

1962/05/30

СКИ „Дунав 2013" Русе

1706

 

Байрие Сали Емин

1995/05/10

УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София

1103

 

БОЗОВ Васил Недялков

1940/03/14

СКХУ „Раховец 2011” Горна Оряховица

1076

 

БОЯДЖИЕВ Теодор Асенов

1964/12/10

СКИ ”Туида" Сливен

1226

 

Братоев Братой Великов

1947/12/19

СКХЗУ „Светлина“ Шумен

1199

 

ВАСИЛЕВ Любомир Иванов

1978/08/04

СКИ "Витоша" София

1245

 

Велев Иван Филипов

1949/03/09

СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана

2100

 

Величков Илия Кръстев

1945/08/22

СКХЗУ-ПЛЕВЕН

1968

 

ВЕЛЧЕВ Мариян Петров

1978/01/31

СКИ ”Туида" Сливен

1061

 

ВИТОВА Кънка Георгиева

1952/10/04

СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил

1459

 

ГАНЕВ Боян Пенчев

1963-09-11

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

2094

 

Ганев Венко Атанасов

1959/04/21

СКС „УСПЕХ” Варна

1918

 

Ганев Стоян Атанасов 

1955/08/01

СКС „УСПЕХ” Варна

1943

 

ГЕОРГИЕВ Венцислав Георгиев

1957-05-07

СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана

2008

 

ГЕОРГИЕВ Георги Александров

1962/06/28

СКХУ „Успех” Дряново

1413

 

ГЕОРГИЕВ Йордан Кирилов

1955/05/04

„ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград

1947

 

Георгиев Митко Демирев

1952/01/16

СКС „УСПЕХ” Варна

1729

 

ГЕОРГИЕВ Тодор Стефанов

1973/07/27

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

1836

 

Гергов Георги Стефанов 

1985-03-23

СКИ „Витоша” София

1869

 

ГОЛАЙКО Сергей Константинович

1973-03-09

СКИ „Пираните” София

1011

 

Данова Аглика Симеонова

1985/11/20

СКИ "Витоша" София

1224

 

ДАСКАЛОВ Динко Георгиев

1970/05/24

СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил

1514

 

ДЕДИКОВ Славчо Иванов

1954-09-23

СКИ "Успех" София

1092

 

ДЖЕБИР Джебир Нахид

1977-03-11

СКИ "Успех" София

1239

 

ДИКОВ Радко Иванов

1955/11/08

СКИ "Пираните" София

1295

 

Дилков Антон Иванов

1953/01/24

СКХЗУ-ПЛЕВЕН

1124

 

ДИЛКОВА Илинка Георгиева

1970/01/29

СКИ "Витоша" София

1556

 

ДИМИТРОВ Васил Ганчев

1939-01-14

СКХЗУ „Верея” Стара Загора

1570

 

ДИМИТРОВ Николай Георгиев

1972/04/30

СКИ "Пираните" София

1262

 

Динков Алекси Чанков

2001/01/25

УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София

1225

 

Добрев Добрин Добрев

1975/01/06

СКИ ”Туида" Сливен

1527

 

ЗЛАТКОВ Иван Димитров

1982/04/14

СКХЗУ „Верея” Стара Загора

1223

 

ИВАНОВ Атанас Великов 

1944-01-30

СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана

1807

 

Иванов Станимир Живков

1986/05/29

СКХУ "Доростол 2011" Силистра

1096

 

Илиев Валери Първанов

1953/06/15

СКИ "Успех" София

1411

 

ИЛИЕВ Михаил Иванов

1978/01/03

СКИ "Витоша" София

1312

 

Илиева Габриела Анатолиева 

2000/09/23

СКХЗУ „Плевен” Плевен

1730

 

Йонкова Пена Косева

1947/04/25

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

1357

 

ЙОРДАНОВ Йордан Димитров

1959/02/19

СКХУ „Успех” Дряново

1246

 

Йорданов Николай Василев

1979-01-25

СКХЗУ „Светлина“ Шумен

1306

 

Каменаров Йордан Стоянов 

1951/01/02

СК „Пирин спорт 2013” Благоевград

1213

 

КАРАДЖОВ Данаил Сребринов

1957/10/01

СКЛУ „Изгрев“ Пловдив

1290

 

Кисьов Петър Станев

1955/10/21

СКЛУ „Изгрев“ Пловдив

1480

 

Колев Жулиен Енчев 

1991-07-24

СКИ „Ямбол 99” Ямбол

1449

 

Колев Никола Петров 

1943-06-16

СК „Вая” Бургас

1594

 

Констандовска Верка Стоянова

1992/04/30

УСК Болид-СОУДНЗ"Луй Брайл"София

1373

 

Костов Александър Асенов

1947/04/24

СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил

1504

 

Костов Никола Иванов

1965-01-12

СТКХСУ „Родопи” Кърджали

1444

 

Кочев Благой

1958/04/14

СКИ "Пираните" София

1299

 

Кряжева Катя Николова

1950/09/16

СКХУ„Раховец 2011”Горна Оряховица

1200

 

Кючуков Милко Денчев

1956/07/09

СКЛУ „Изгрев“ Пловдив

1924

 

ЛАЗАРОВ Борислав Георгиев

1961/04/06

СКХЗУ ”Пауталия спорт - 2005” Кюстендил

1556

 

Лазаров Йордан Петров

1971/07/18

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

1161

 

ЛИЦОВ Иван Стефанов

1945/10/11

СКХУ „Раховец 2011” Горна Оряховица

971

 

Маринова Велислава Руменова

1984/08/30

СКХЗУ „Плевен” Плевен

1184

 

МЕСТАН Кязим Кадир

1950/02/21

СТКХСУ „Родопи” Кърджали

1515

 

Мехмедов Фикри Халилов

1954/03/08

СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1814

 

МИТИН Иван Йорданов

1949/08/21

СКИ "Кракра" Перник

1760

 

МИХАЙЛОВ Михаил Василев

1975-06-10

СКИ "Кракра" Перник

1082

 

Мусин Седат

 

СКХУ "Доростол 2011" Силистра

1218

 

Неби Али Али

1976-06-21

СКХЗУ „Зора 2011” Силистра

1589

IM

НИЗАМ Расим Ахмед

1971/06/10

СКЛУ „Изгрев“ Пловдив

2224

 

НИКОВ Златан Недев

1958/04/12

СКХЗУ „Зора 2011” Силистра

1267

 

Николова Велика Христова

1938/04/17

СКС „Успех” Варна

1242

 

Обретенов Ненчо Тодоров

1959-01-25

СКХУ „Успех” Дряново

1652

 

ОСМАН Али Мухарем

1949/05/19

СКХЗУ „Зора 2011” Силистра

1184

 

ОСМАН Хакан Шенол

2003/07/16

УСК „Болид” София

1147

 

ОСМАН Шенол Халим

1969/03/31

СКИ "Успех" София

1290

 

ПАНАЙОТОВ Вълчо Ванков

1984/11/24

СКИ „Витоша” София

1126

 

Пенев Ганчо Илиев

1950-08-11

СКИ „Дунав 2013" Русе

1285

 

Петков Петко Ботев

1945-11-24

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

1644

 

ПЕТРОВ Петър Атанасов

1962/12/22

СКИ „Ямбол 99” Ямбол

1067

 

Петров Янко Атанасов

1965/03/28

СКИ "Успех" София

1851

 

Петрова Райна Николова

1974/09/22

СКХЗУ"Пауталия спорт 2005"Кюстендил

1023

 

Пехливан Джийхун Мустафа  

1972-07-09

СК „Вая” Бургас

1658

 

ПУХЛЕВ Иван Ангелов

1956-08-18

СКИ „Дунав 2013" Русе

1312

 

ПЪТЕВ Петко Асенов

1957/03/31

СКИ "Кракра" Перник

2095

 

РАДЕВ Веселин Василев

1969/03/10

СК "Туида-незрящи" Сливен

1133

 

Радев Христо Славев

1996/06/04

СМСК „Атлет“ Варна

1247

 

РАШИД Юсеин Мехмед

1955/04/21

СКХЗУ „Зора 2011” Силистра

1222

 

РОДОПСКИ Кирчо Димитров

1969-03-03

СКЛУ "Изгрев" Пловдив

1195

 

Саид Феим Якуб

1969/07/08

СКХЗУ „СВЕТЛИНА” Шумен

1816

 

Седефчев Росен Кирилов

1969/11/12

СКИ "Кракра" Перник

1041

 

Семерджиев Павел Кирев

1946/06/27

СТКХСУ „Родопи” Кърджали

1094

 

СЕРБЕЗОВ Огнян Ивов

1975/08/17

СК „Вая” Бургас

1080

 

Славова Светлана Николова

1986/06/16

СКИ „Витоша” София

1295

 

Смиловски Пламен Боянов 

1955-12-07

СК "Туида-незрящи" Сливен

1833

 

Стефанова Стела Стефчова

1989/02/03

СКИ "Витоша" София

1351

 

Стойкова Недялка Желязкова

1961/11/25

СКС „Успех” Варна

1386

 

Стойнова Недялка Митева

1943/10/22

СКС „Успех” Варна

1205

 

СТОЯНОВ Стоян Славов

1945/12/02

СКИ „Ямбол 99” Ямбол

2006

 

СТРАТИЕВ Стратия Георгиев

1950-02-24

СКИ „Ямбол 99” Ямбол

1152

 

ТЕНЕВ Теньо Жечев

1960/05/13

СКИ ”Туида" Сливен

1160

 

ТОДОРОВ Александър Йорданов

1963/01/09

„ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград

2109

 

Тодоров Васил Добрев

1959/04/18

„ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград

1160

 

Томов Банко Костов 

1941-05-11

СКХУ „Успех” Дряново

1859

 

Тонов Валентин Цветанов

1952-04-23

СКХУ „Успех” Дряново

1649

 

ТОШЕВ Радослав Атанасов

1974-02-04

СКИ „Пираните” София

1072

 

ТРАЯНОВ Любомир Крумов

1974-10-13

„ПИРИН СПОРТ-2013” Благоевград

1249

 

ТРЕНДАФИЛОВ Румен Иванов

1966/11/05

СКИ „Кракра” Перник

1027

 

УДРЕВ Добромир Йорданов

1975-05-03

СКХУ "Доростол 2011" Силистра

1026

 

Хинев Димитър Иванов

1949/09/30

СКС „УСПЕХ” Варна

1930

 

Христов Володя Атанасов

1961/06/29

СКХЗУ-ПЛЕВЕН

1112

 

Цветков Венцислав Милков

 

СКИ „Кракра” Перник

1078

 

ЦВЕТКОВ Рангел Велков

1939/03/05

СКХЗУ "ФЕНИКС" Монтана

1366

 

ЦИРКОВ Йордан Илиев

1938-06-12

СКХУ „Бялата лястовица” Габрово

1234

 

ЧЕРНЕВ Георги Станулов

1949/11/14

СК „Успех” София

1264

 

Чончоров Николай Иванов

1994/09/12

УСК "БОЛИД" СОУДНЗ "ЛУИ БРАИЛ" София

1191

 

Шенол Осман Халим

1969-03-31

СКИ "Успех" София

1411

 

Шукри Салим Кадир 

1957-01-09

СТКХСУ „Родопи” Кърджали

1300

 

ЯНЕВ Иван Димитров

1977/02/23

СКИ „Витоша” София

1241